bg-img-puntos
bg-img-puntos
filtro-icon
Edificios
filtro-icon
Piscinas
filtro-icon
Restauración
filtro-icon
Recepción
filtro-icon

Centraal Gebouw

filtro-icon

Gebouw Iris

filtro-icon

Gebouw Gardenia

filtro-icon

Gebouw Hortensia

filtro-icon

Gebouw Flora

filtro-icon

Gebouwo Elisa

filtro-icon

Verwarmd zwembad

filtro-icon

Zwembad

filtro-icon

Zwembad

filtro-icon

Restaurant

filtro-icon

Binnenzwembad

filtro-icon

Receptie

doblearrow
filtro Filters
filtro-icon
Edificios
filtro-icon
Piscinas
filtro-icon
Restauración
filtro-icon
Recepción

De aantrekkingskracht van Spanje: Onderzoek naar de populariteit van Spaanse pensioengemeenschappen voor expats

| 31.07.2023

De allure van Spaanse woongemeenschappen

Wij van Ciudad Patricia, een vooraanstaande gemeenschap voor gepensioneerden aan de prachtige Costa Blanca in Spanje, begrijpen de aantrekkingskracht van met pensioen gaan in Spanje. De zonovergoten stranden, de relaxte levensstijl, de rijke cultuur en de warme, gastvrije mensen maken het voor velen een droombestemming. Maar wat Spanje echt anders maakt voor gepensioneerden, vooral voor onze vrienden uit Nederland, Groot-Brittannië, Duitsland en Frankrijk, is het concept van 'zelfstandig wonen' in een pensioneringsgemeenschap zoals de onze.

De Ciudad Patricia ervaring: Een dorp als geen ander

In het hart van Ciudad Patricia ligt ons dorp, een oase van ongeëvenaard comfort en veiligheid. Hier bieden we een zorgeloze levensstijl die u ten volle laat genieten van uw gouden jaren. Ons dorp is ontworpen om een gezellige omgeving te bieden waar u blijvende vriendschappen kunt sluiten met medebewoners, terwijl u geniet van de gemoedsrust die u ervaart dankzij de 24/7 beveiliging en medische faciliteiten.

Proef de smaken: Ons restaurant en bar

Een van de geneugten van het leven in Spanje is het eten, en bij Ciudad Patricia brengen we het beste van de Spaanse en internationale keuken bij je voor de deur. Ons restaurant en bar bieden een ruim terras met panoramisch uitzicht, perfect om koffie te drinken, te lunchen of te dineren. Of u nu een fijnproever bent of gewoon van een goede maaltijd houdt, onze eetgelegenheden zullen zeker in de smaak vallen.

Blijf actief en betrokken: Sport en vrije tijd bij Ciudad Patricia

Pensioen is een tijd om hobby's te beoefenen, fit te blijven en te genieten van vrijetijdsactiviteiten. In Ciudad Patricia bieden we een reeks sport- en ontspanningsfaciliteiten om u actief en betrokken te houden. Ons park beslaat 100.000 vierkante meter, perfect voor een ontspannen wandeling. We hebben ook een goed ingerichte fitnessruimte, een overdekt zwembadl en minigolf in de buitenlucht. Voor degenen die de voorkeur geven aan activiteiten binnenshuis organiseren we regelmatig spelevenementen en hebben we een goed gevulde bibliotheek.

Verwen jezelf: Ons schoonheids- en gezondheidscentrum

Bij Ciudad Patricia geloven we in het belang van zelfzorg. Ons Beauty & Health Centre in het centrale gebouw biedt verschillende behandelingen en een speciale kapsalon. Na je behandeling kun je ontspannen op ons prachtige terras, genietend van de Spaanse zon.

Gemak binnen handbereik

We streven ernaar om het leven in Ciudad Patricia zo comfortabel en gemakkelijk mogelijk te maken. Onze woondiensten omvatten een regelmatige pendeldienst tussen alle gebouwen, zodat je gemakkelijk bij al onze faciliteiten kunt komen. We bieden ook een reeks van gemaksdiensten, van wasserij en schoonmaak tot vertaling en begeleiding naar klinieken en ziekenhuizen.

Medische diensten: Zorg wanneer u het nodig hebt

Bij Ciudad Patricia begrijpen we dat gezondheid een topprioriteit is, vooral in onze gouden jaren. Daarom bieden we 24/7 medische diensten, waaronder persoonlijke thuiszorg, fysiotherapie, revalidatie en het toedienen van medicijnen. Ons doel is om u zo lang mogelijk zelfstandig thuis te laten wonen.

Je droompensioen wacht op je in Ciudad Patricia

Pensioen is een tijd van ontdekken, ontspannen en genieten. In Ciudad Patricia bieden we de perfecte omgeving voor dit alles en nog veel meer. Met onze complete diensten, vriendelijke gemeenschap en prachtige locatie, bieden we een unieke pensioenervaring die echt de aantrekkingskracht van Spanje belichaamt.

Jouw volgende stap: Bezoek Ciudad Patricia vandaag

We hebben een tipje van de sluier opgelicht van het leven in Ciudad Patricia, maar er valt nog zoveel meer te ontdekken. We nodigen je uit om het zelf te komen ervaren. Bezoek ons en zie met eigen ogen de levendige gemeenschap, de eersteklas faciliteiten en de adembenemende schoonheid van onze locatie aan de Costa Blanca in Spanje.Droom niet alleen over je ideale pensioen, maak het werkelijkheid. Neem vandaag nog contact met ons op om een afspraak te maken voor een bezoek of voor meer informatie. We kunnen niet wachten om je te verwelkomen in Ciudad Patricia, jouw thuis voor een bevredigend en vreugdevol pensioen. Laten we dit spannende nieuwe hoofdstuk van je leven samen beginnen!